O NAS

Tani wynajem busów osobowych – Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się wynajmem samochodów. Oferujemy jedne z najbardziej konkurencyjnych ceny na rynku. Działamy w oparciu o jasne, przejrzyste zasady, a warunki najmu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Doskonale orientujemy się w realiach rynkowych, wobec czego staramy się do minimum ograniczyć formalności związane z najmem, które często są zmorą najemców. 

Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje bogatą flotą pojazdów, która sprosta najbardziej wymagającym klientom. Każdy nasz samochód posiada obowiązkowy przegląd i komplet ubezpieczeń, a także spełnia wszelkie przewidziane normy techniczne, dlatego wybierając naszą wypożyczalnię, wybierasz przede wszystkim bezpieczeństwo, wygodę i bezawaryjną podróż.

TANI WYNAJEM BUSÓW OSOBOWYCH

busy osobowe Zgierz wynajem

Tani wynajem busów osobowych? To możliwe! Z nami „tanie” nie oznacza „gorsze”, gdyż dysponujemy zróżnicowaną flotą samochodową, której stan techniczny jest regularnie kontrolowany, a każdy pojazd posiada komplet obowiązkowych ubezpieczeń oraz aktualny przegląd techniczny. Potrzebujesz busa do swojej firmy? 

Żaden problem! Wystawiamy fakturę VAT, a dla przedsiębiorców przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę, która sprosta ich wszelkim wymaganiom. Jesteś indywidualnym klientem i potrzebujesz czegoś większego i bardziej pojemnego od twojej osobówki? 

Dobierzemy auto do każdego wyzwania, dzięki czemu maksymalnie postaramy się sprostać oczekiwaniom. Oferujemy nie tylko atrakcyjną cenę, ale także komfort i bezpieczną podróż. Sprawdź co możemy ci zaproponować.

KORENOL Car Rent Zgierz

95-002 Smardzew, Podole 33

+48 696 376 815

KORENOL Car Rent Wrocław

54-152 Wrocław. ul. Dzielna 3

+48 696 376 815

Call Now Button